
Na tržnici smo kupili 4 kg suhih sliv po 7 evrov za kilogram, 4 kg skute po 3 evrov 85 centov za kilogram in 1 kg sira po 15 evrov 65 centov za kilogram. Na blagajni opazimo, da nam manjka 14 evrov 91 centov. Izračunaj, koliko je znašal račun in koliko denarja smo imeli v denarnici.