Na tržnici smo kupili 3 kg suhih sliv po 8 evrov za kilogram, 4 kg skute po 5 evrov 95 centov za kilogram in 2 kg sira po 15 evrov 64 centov za kilogram. Na blagajni opazimo, da nam manjka 11 evrov 90 centov. Izračunaj, koliko je znašal račun in koliko denarja smo imeli v denarnici.