Na tržnici smo kupili 4 kg suhih sliv po 7 evrov za kilogram, 1 kg skute po 5 evrov 77 centov za kilogram in 2 kg sira po 14 evrov 67 centov za kilogram. Na blagajni opazimo, da nam manjka 13 evrov 96 centov. Izračunaj, koliko je znašal račun in koliko denarja smo imeli v denarnici.