Na tržnici smo kupili 1 kg suhih sliv po 10 evrov za kilogram, 3 kg skute po 3 evrov 88 centov za kilogram in 3 kg sira po 15 evrov 72 centov za kilogram. Na blagajni opazimo, da nam manjka 12 evrov 90 centov. Izračunaj, koliko je znašal račun in koliko denarja smo imeli v denarnici.