Na tržnici smo kupili 4 kg suhih sliv po 10 evrov za kilogram, 2 kg skute po 5 evrov 87 centov za kilogram in 5 kg sira po 12 evrov 60 centov za kilogram. Na blagajni opazimo, da nam manjka 14 evrov 93 centov. Izračunaj, koliko je znašal račun in koliko denarja smo imeli v denarnici.