Na tržnici smo kupili 3 kg suhih sliv po 5 evrov za kilogram, 4 kg skute po 4 evrov 73 centov za kilogram in 2 kg sira po 15 evrov 54 centov za kilogram. Na blagajni opazimo, da nam manjka 13 evrov 99 centov. Izračunaj, koliko je znašal račun in koliko denarja smo imeli v denarnici.