Na tržnici smo kupili 5 kg suhih sliv po 5 evrov za kilogram, 5 kg skute po 6 evrov 84 centov za kilogram in 1 kg sira po 14 evrov 57 centov za kilogram. Na blagajni opazimo, da nam zmanjka 12 evrov 95 centov. Izračunaj, koliko je znašal račun in koliko denarja smo imeli v denarnici.