Besedilne naloge z enačbami
 

Besedilne naloge z enačbami vaja 37


Mojca je za 7kg jabolk in 3kg pomaranč plačala 6,91 evrov, Lara pa je za 5kg jabolk in 6kg pomaranč plačala 8,60 evrov. Koliko centov stane kilogram jabolk in koliko centov stane kilogram pomaranč?


 

Za ogled rešitve se je potrebno prijaviti.



Pogovor o gradivu
 
 

Na forumu lahko sodelujejo samo prijavljeni uporabniki.


 
 

glavni avtor in urednik gradiva: Darja Zlodej